Rekolekcje Alfa i Omega dla młodzieży

Jak dobrze i wartościowo spędzić końcówkę roku? Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA wychodzi z propozycją rekolekcji Alfa i Omega dla młodych […]

21 grudnia 2017

Jak dobrze i wartościowo spędzić końcówkę roku? Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA wychodzi z propozycją rekolekcji Alfa i Omega dla młodych na zakończenie roku. To wieloletnia tradycja. Na koniec rekolekcji pełnoletni uczestnicy mogą zakończyć rok bezalkoholowym sylwestrem w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA.

W tym roku rekolekcje zaczynają się już 28.12 wieczorem. To wspomnienie św. Młodzianków (patronów wspólnoty) i jednocześnie rocznica założenia NINIWY. Rekolekcje potrwają do 31.12, a ich hasłem będzie Nowy Początek. To właśnie z Bogiem warto zacząć kolejny rok – zacząć żyć na nowo. W programie sporo ciekawych konferencji i warsztatów, m.in. „Rachunek sumienia z modlitwy”, „Top 10 rad na ogarnięcie Biblii”, „Życiowe zmiany i wyzwania”, warsztaty z modlitwy czy asertywności. Nie zabraknie też modlitewnej refleksji, Eucharystii, ale także zabawy i rozrywek jak granie w „planszówki”.

Rekolekcje mają pomóc młodym ludziom w mądrym wchodzeniu w dorosłość, opieraniu się niebezpiecznej presji rówieśników i uniknięciu życiowych pułapek. Na tej drodze niewątpliwie konieczna jest modlitwa i mądrość Słowa Bożego.

Zapisy potrwają jeszcze kilka dni. Więcej informacji na www.niniwa.org (KLIKNIJ TUTAJ)

(kz)