O co chodzi?

Europa – nasz dom. Niszczony. Dewastowany. Obdarty z wartości. Gdzie depcze się ludzką godność i morduje najbardziej bezbronnych w imię wolności człowieka. Gdzie brakuje Boga. Rusza Akcja Ratunkowa! Zostań Ratownikiem. Ofiaruj swój wysiłek lub modlitwę w intencji o nawrócenie Europy. Za każdy pokonany kilometr chcemy 1 raz pomodlić się modlitwą „Zdrowaś Mario”.

Pokonuj kilometry

Rower, bieganie, nordic walking, kajak – każdy sposób wymagający wysiłku jest dobry. Ratownikami Kilometrowymi mogą zostać wszyscy aktywnie spędzający czas wolny. Przebyte kilometry mierzymy za pomocą aplikacji Endomondo. Wystarczy dołączyć do wyzwania i rejestrować swoją aktywność. Trzonem grupy jest NINIWA Team. Jeżeli jedziesz na wyprawę i nie chcesz martwić się o dodawanie kilometrów za całą grupę, napisz do nas na info@niniwateam.pl.

Dotychczas pokonany dystans: 42 954 km

Módl się

Ratownikami Modlitewnymi mogą zostać wszyscy, którzy modlitwą włączą się do akcji. Dodatkowo stale modlą się w naszej intencji modlą się siostry Karmelitanki z Kodnia nad Bugiem. Żeby dodać swoją modlitwę, należy pomodlić się a następnie wypełnić formularz powyżej. Modlimy się modlitwą „Zdrowaś Maryjo”. Jeżeli modlisz się całą wspólnotą, napisz do nas na info@niniwateam.pl

Modlitw “Zdrowaś Maryjo”: 3 282

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji i dołączenia do modlitwy za Europę: akcjaratunkowa.pl

(pg/Niniwa)