Poznań – rekolekcje dla przełożonych

This is a custom heading element.

29 stycznia 2016

W Poznaniu, w Domu Prowincjalnym rozpoczęły się rekolekcje roczne dla przełożonych. Prowadzi je o. dr Sebastian Wiśniewski OMI.

 

Ojciec Sebastian Wiśniewski na co dzień wykłada homiletykę w Wyższym Seminarium Duchownym w Obrze oraz homiletykę i teologię przepowiadania w Wyższym Seminarium Duchownym Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

W latach 2006 – 2010 odbył stacjonarne studia specjalistyczne z teologii w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie ,uwieńczone doktoratem w 2012 r. Jest absolwentem studiów w Instytucie Liturgicznym w Krakowie oraz studiów w zakresie retoryki na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Rekolekcje dla przełożonych Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów zazwyczaj gromadzą administrację prowincjalną (prowincjał, wikariusze prowincjalni, rada prowincjalna, sekretarz prowincjalny, ekonom prowincjalny) oraz przełożonych domów oblackich i dzieł oblackich z Polski oraz przełożonych misji i delegatur należących do Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów.

 

OMI/Poznań