Poznań – Oblaci na Twitterze
This is a custom heading element.
Od lat liczba osób posługujących się Internetem w Polsce i na świecie stale rośnie. Dostęp do technologii umożliwiającej połączenie się z Internetem jest właściwie jedyną przeszkodą na drodze do nieograniczonej komunikacji, ale tę udaje się pokonywać coraz większej liczbie ludzi na całym świecie.
W sumie Internetem posługuje się około 30 proc. naszej populacji. Znaczna większość posiada konta na portalach społecznościowych takich, jak Facebook czy Twitter. Wielki potencjał tego medium wykorzystywany jest przede wszystkim do różnych form komunikacji oraz wymiany danych. Zalety Internetu dostrzegamy także my. Prowadzimy nie tylko niniejszą stronę internetową, ale także profil na Facebooku, a od niedawna także na Twitterze (@oblaci_pl). Ze swoim przekazem chcemy bowiem dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.
– Na pewno na początek trzeba powiedzieć, że Internet to dobro — to nie podlega dyskusji — powiedział niegdyś w wywiadzie biskup Grzegorz Ryś. – Dzisiaj Internet stał się właściwie osobnym kontynentem, na którym ludzie „żyją” częściej i chętniej niż w Europie, Azji czy Afryce — dodał. Ten osobny kontynent niewątpliwie potrzebuje ewangelizacji. Mamy nadzieję, że dzięki naszej aktywności na portalach społecznościowych będzie nam się udawało skutecznie głosić Dobrą Niwnę.
MJ/Poznań
(fot. clasedeperiodismo, flickr.com)
Grotniki: oblacki klasztor w zimowej szacie [GALERIA]
15 stycznia 2025
Z listów św. Eugeniusza
15 stycznia 2025
Rozważanie Ewangelii
15 stycznia 2025
Rozważanie Ewangelii
14 stycznia 2025
Z listów św. Eugeniusza
14 stycznia 2025