Niniwa – Wiesz co jest za zakrętem

This is a custom heading element.

7 marca 2016

Niniwa zaprasza na spotkania przygotowujące do wyjazdu na misje oraz rekolekcje powołanione prowadzone przez misjonarzy oblatów.

W środkowej części marca spotykamy się w Kokotku. Już za tydzień (11-13.03.) na swój zjazd, do Centrum Formacji NINIWA, zapraszają wolontariusze, przygotowujący się do wyjazdu na misje, już w najbliższe wakacje. Możecie jeszcze przyjechać do Kokotka i wyjechać na misje w tym roku, nawet jeżeli nie byliście dotychczas na żadnym zjeździe.

Drugą z opcji ma także męska część niniwitów. Za dwa tygodnie (18-20.03) o. Krzysztof Jurewicz i o. Dominik Ochlak OMI poprowadzą rekolekcje powołaniowe. Wiesz już do jakiego życia zaprasza Cię Chrystus? Wielki post to dobry czas na takie rozkminy. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na niniwa.org.

Niniwa to duszpasterski program skierowany do młodych związanych z misjonarzami oblatami. Jest realizowany w prawie dwudziestu parafiach w Polsce. Młodzi z tego ruchu młodzieżowego dwa razy w roku uczestniczą w zjazdach w różnych miastach Polski. Im jest także dedykowany wakacyjny Festiwal Życia w Kodniu nad Bugiem. Młodzi związani z Niniwą biorą także udział w wolontariacie misyjnym młodych. Do oblackiej Niniwy należy prawie 1,5 tys. osób, a ich centrum znajduje się w Młodzieżowym Ośrodku Niniwy w Kokotku k. Lublińca na Śląsku.

OMI/Niniwa