Poznań – Spotkanie z Alanem Amesem

This is a custom heading element.

29 marca 2016

3. maja 2016 r. w parafii Chrystusa Króla w Poznaniu o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z Carverem Alanem Amesem, australijskim charyzmatykiem, który posługuje modlitwą o uzdrowienie. Alan jest nawróconym gangsterem. Obecnie pomaga ludziom znaleźć drogę do pojednania z Bogiem.

W latach 80. był szefem jednego z największych gangów nad Tamizą. Napadał na sklepy, stosował przemoc, był uzależniony od alkoholu i narkotyków. Wszystko zmieniło się w 1993 r. Alan został zaatakowany przez demona, który usiłował pozbawić go życia. Po tym dramatycznym wydarzeniu zaczął odwiedziać go anioł. Nakłaniał gangstera do nawrócenia. Udało się. W jego życiu dzieją się niesłychane rzeczy. Ames od 21 lat doświadcza spotkań z Chrystusem, Maryją oraz ze świętymi.

– Na to, co piszę i mówię, muszę dostać zgodę Kościoła. O to poprosił mnie Jezus. Zaznaczył, że nawet jeśli coś mi przekaże, a mój biskup nie zgodzi się, bym o tym mówił, to mam wykazać wobec Kościoła bezgraniczne posłuszeństwo – zaznacza były gangster.

Na spotkania ewangelizacyjne z nim przychodzą tysiące osób. Tym razem Alan Ames przyjedzie do Poznania. To doskonała okazja, żeby poznać jego historię.