Poznań – Wieczór Uwielbienia

This is a custom heading element.

10 czerwca 2016

18 czerwca 2016 r. odbędzie się organizowane przez zespół Ninive i ks. Pawła Bogdanowicza COr. Poznański Wieczór Uwielbienia. Wydarzenie będzie miało miejsce, wieczorem od 19.30, w kościele parafialnym prowadzonym przez poznańskich misjonarzy oblatów przy ulicy Ostatniej 14.

– Do wzięcia udziału zaproszeni są wszyscy młodzi duchem, niezależnie od wieku – mówi o. Błażej Mielcarek OMI, organizator wydarzenia. – Na poprzednim wieczorze uwielbienia było ponad tysiąc osób. Tak liczna grupa rozmodlonych osób robi wrażenie. Zespół Ninive przygotowuje całościową aranżację muzyczną do wydarzenia. Wszystko odbędzie się w profesjonalnej oprawie – dodaje.

W czasie wielbienia będzie można wysłuchać świadectwa osób, które doświadczyły szczególnego działania Boga. Będzie adoracja, możliwość skorzystania z Sakramentu Spowiedzi św. oraz uzyskania szczególnego błogosławieństwa.

Dodatkowym elementem tego dnia, jest możliwość rozwoju dla osób chcących wejść w życie duchowe.  Od południa, jest możliwość uczestniczenia w warsztatach modlitwy charyzmatycznej. Trzy wykłady dotyczące modlitwy poprowadzi charyzmatyczny ksiądz Paweł Bogdanowicz COr. Dla osób, które nie będą mogły być osobiście, będzie prowadzona transmisja na żywo przez facebookowy profil zespołu www.facebook.com/ninive.official.

Patronat nad wieczorem wielbienia objął Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski Ks. Abp Stanisław Gądecki. Medialnie wspierają wydarzenie: Radio Merkury, Radio Emaus, Misyjne Drogi, deon.pl oraz portal chrześcijanskiegranie.pl

Wielbienia z zespołem Ninive odbywają się już od ponad 4 lat. Każdorazowo przybywa na nie kilkaset osób z Poznania i okolic. Zespół Ninive ma na swoim koncie kilkadziesiąt poprowadzonych wieczorów wielbienia – w Polsce i za granicą, wśród nich także wielbienia prowadzone z o. Johnem Bashoborą.

OMI/Poznań