Nowe oblicze www.oblaci.pl!

This is a custom heading element.

8 kwietnia 2017

Nowy wygląd, treści, multimedia i funkcjonalność – to i wiele innych nowości znajdziesz od dziś na www.oblaci.pl.

Prezentujemy zupełnie odświeżoną stronę Prowincji Misjonarzy Oblatów MN w Polsce. Prace nad nią trwały długie miesiące, a zaczęły się jeszcze w 2016 roku. W ramach pracy odbyły się bardzo szerokie konsultacje z oblatami, środowiskami graficznymi, profesjonalnymi, a także zwykłymi użytkownikami – bo to właśnie dla Was – członków Kościoła zainicjowana została ta wielka zmiana. Burza mózgów, starcie pomysłów, koncepcje kolorystyczne i graficzne… Wszystko po to, żeby dać Wam czystszą, bardziej przejrzystą i elegancką stronę internetową. Wierzymy, że dzięki temu, misjonarze oblaci MN będą jeszcze lepiej widoczni w nowym kontynencie ewangelizacji, jakim jest internet, a Boży charyzmat którym żyją, zainspiruje także innych ludzi.

Wyzwaniem było zebranie w jednym miejscu bogatej rzeczywistości duchowości i pracy oblackiej. Na stronie głównej znajdziesz teraz górne menu z pełną, uporządkowaną treścią w czytelnych kategoriach, poniżej najważniejsze aktualności, a dalej „charyzmat w skrócie”, czyli obrazowe, kafelkowe zestawienie najważniejszych cech charyzmatu św. Eugeniusza de Mazenoda i jego zgromadzenia, na tle oblackiej sutanny. Kliknij w kafelkę, żeby rozwinąć dany wątek bardziej.

Poniżej znajdziesz slajder z cytatami z Konstytucji i Reguł Misjonarzy Oblatów MN, garść ciekawych statystyk oraz mapę z placówkami należącymi do naszej, polskiej prowincji.

Zapraszamy do użytkowania nowej strony, która stale będzie rozwijana. Uwagi techniczne i pomysły można zgłaszać pod adresem info@oblaci.pl. Stronę tworzy i prowadzi biuro Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA. Za to wyróżnienie i powierzenie tej wielkiej odpowiedzialności, cały zespół ogromnie dziękuje Administracji Prowincjalnej.