Zadanie dla ambitnych

This is a custom heading element.

11 kwietnia 2017

W ramach mini cyklu aktualności o nowościach na stronie oblackiej proponujemy dziś zadanie dla ambitnych! Wśród nowości na stronie z pewnością wymienić można rozbudowane menu, które zawiera wcześniejsze, lepiej uporządkowane treści, a także sporo nowych materiałów. Przejrzenie, a tym bardziej przeczytanie całej tej treści to niemałe wyzwanie!

I tak idąc kolejno pozycjami w menu zaczniemy od Aktualności, gdzie znajdziecie najświeższe informacje ze świata oblatów. Następnie przechodzimy do najobszerniejszej pozycji Posługa oblatów, gdzie naszym oczom ukazuje się bogata i bardzo zróżnicowana rzeczywistość, w której mamy możliwość posługiwać. Znajdują się tutaj informacje na temat misji, rekolekcji, sanktuariów oblackich, duszpasterstw. Jeżeli komuś na hasło „oblaci” zaczyna mocniej bić serce, być może zainteresowany będzie informacjami na temat powołań i formacji. Znajdziemy tutaj również wiadomości o stowarzyszeniach oraz o rodzinie oblackiej i odnośniki do sklepów internetowych, w których można zaopatrzyć się w różne gadżety, książki, ubrania itp.

Kolejna pozycja Misjonarze Oblaci MN zawiera informacje na temat charyzmatu, historii oblatów w Polsce i na świecie. W Placówkach oblackich możemy odnaleźć konkretne lokalizacje w kraju i za granicą, w których posługują oblaci z naszej prowincji. Dla tych, których czytanie nieco nuży cenny będzie dział Multimedia, gdzie znajdziemy wiele materiałów cieszących oczy oraz uszy. Ci zaś, którzy dla odmiany kochają czytać – z pewnością zainteresowani będą działem Czytelnia, gdzie znaleźć można wiele wartościowych tekstów, historii, modlitw, rozważań, a także konstytucje i Reguły Oblackie.

Działalność oblacka jest bardzo bogata, więc również i strona musi być „na bogato”. Zatem zapraszamy do przeglądania i czytania! Ciekawe czy ktoś podoła zadaniu przeczytania wszystkiego?