Królowa z Wrocławia

This is a custom heading element.

4 maja 2017

„Królowa Pokoju” z Wrocławia obejmuje swoim zasięgiem nie tylko stolicę Dolnego Śląska, ale również cały świat, z Syberią i daleką północą Kanady włącznie. Gazetka oblacka wydawana na wrocławskich Popowicach, elegancko łączy ciekawie historie z misji na odległych terenach, z aktualnymi informacjami z parafii. A w parafii dzieje się dużo, więc wydarzenia w gazetce szybko przyciągają naszą uwagę. Szczególnie, gdy podczas przeglądania jej, na stronie z reklamą Kursu Alfa uśmiecha się do nas ze zdjęcia Bear Grylls – podróżnik i prawdziwy mistrz sztuki przetrwania, sławny na świecie ze swoich programów telewizyjnych i książek, który sam mówi, że to wiara dodaje mu sił, gdy ich brakuje w ekstremalnych warunkach.

Oprócz najnowszych informacji znajdziemy tu również informator parafialny z zestawieniem informacji o sakramentach, nabożeństwach itp. W gazetce nie brakuje też praktycznych ogłoszeń parafian.

Podsumowując, w „Królowej Pokoju” każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czego szuka – ciekawych historii, ogłoszeń i informacji o parafii, czy ogłoszeń lokalnych.