Nowe oblicze Oblackiego Duszpasterstwa Młodzieży NINIWA

This is a custom heading element.

21 czerwca 2017

Oblackie Duszpasterstwo Młodzieży NINIWA doczekało się nowej odsłony swojego serwisu internetowego. Dziś, 21 czerwca, odbyła się internetowa premiera strony www.niniwa.org w nowym wydaniu. Od teraz wszystkie treści znajdują się w jednym miejscu, a całość witryny ma formę bardziej przypominającą portal niż dotychczasowy blog. Twórcy z Kokotka, gdzie mieści się siedziba i biuro młodzieżowców, dodali też wiele nowych funkcjonalności jak pogoda, przegląd filmów i produktów ze sklepu, czy ciekawe memy.

Mimo nowości, zachowany zostaje działający już od lat podział na działki tematyczne jak NINIWA Team, Festiwal Życia, Wolontariat Misyjny czy inne inicjatywy młodzieżowe. Każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie. Odświeżenie stron powiązane jest z wprowadzeniem nowej identyfikacji wizualnej typu: jedno duszpasterstwo – wiele inicjatyw.

To już kolejna oblacka inicjatywa wychodząca naprzeciw potrzebom ewangelizacyjnym w internetowym eterze. To wielka misja, w której narzędzia informatyczne są tak niezbędne, jak dobre buty misjonarzowi. Zapraszamy do odwiedzin nowej strony www.niniwa.org.