Wór pokutny!

Dziś rozpoczeliśmy Wielki Post – 40. dniowy okres pokuty i nawrócenia. To idealna okazja do rozwoju duchowego.  Czy myślałeś już […]

10 lutego 2016

Dziś rozpoczeliśmy Wielki Post – 40. dniowy okres pokuty i nawrócenia. To idealna okazja do rozwoju duchowego.  Czy myślałeś już nad postanowieniem wielkopostnym?

 

W zeszłym roku podczas Musicalu Jonasz w Spodku otrzymaliście woreczki pokutne Smartbag WP 4.0. Pamiętasz? Może gdzieś się on poniebiera w domu?

 

Zachęcamy by ponownie wsadzić do niego symbolicznie telefon powierzając przy tym wszystkie sprawy, które odciągają Cię od pogłębiania relacji z Panem Bogiem. Wiemy, że może być ciężko, ale Bóg na pewno Ci pomoże!

 

Niniwa to duszpasterski program skierowany do młodych związanych z misjonarzami oblatami. Jest realizowany w prawie dwudziestu parafiach w Polsce. Młodzi z tego ruchu młodzieżowego dwa razy w roku uczestniczą w zjazdach w różnych miastach Polski. Im jest także dedykowany wakacyjny Festiwal Życia w Kodniu nad Bugiem. Młodzi związani z Niniwą biorą także udział w wolontariacie misyjnym młodych. Do oblackiej Niniwy należy prawie 1,5 tys. osób, a ich centrum znajduje się w Młodzieżowym Ośrodku Niniwy w Kokotku k. Lublińca na Śląsku.

 

OMI/Niniwa