Nowa strona sanktuarium w Kodniu!

Trwają prace nad ujednolicaniem oblackiego wizerunku, w tym stron internetowych domów oblackich, parafii czy sanktuariów. Właśnie zakończył się kolejny etap […]

4 listopada 2017

Trwają prace nad ujednolicaniem oblackiego wizerunku, w tym stron internetowych domów oblackich, parafii czy sanktuariów. Właśnie zakończył się kolejny etap tych prac, pojawiła się nowa strona kodeńskiego sanktuarium. Był to stosunkowo duży projekt, ponieważ Kodeń obfituje w wydarzenia i inicjatywy, a strona zawiera dużą ilość ciekawostek i informacji historycznych. W bogatym menu znajdziemy najważniejsze informacje parafialne, klasztorne i sanktuaryjne, a także podstawowe wskazówki dla pielgrzymów.

Nowa strona łączy wcześniejsze funkcje (np. kafelki z najważniejszymi linkami na stronie głównej), z nowym szablonem graficznym. Zachowana został także dawny adres: www.koden.com.pl (KLIKNIJ), ale na stronę dostaniemy się też wpisując koden.oblaci.pl. Tym kluczem dostaniemy się na strony większości oblackich placówek. Na uwagę zasługują nowości – dodatek do automatycznych tłumaczeń treści. Zaktualizowane zostały też fotografie. W dalszym ciągu możemy skorzystać z podglądu i transmisji na żywo z bazyliki, a także z wirtualnego spaceru.

(kz)